Telefon:
tel. 12 296 00 06
kom. 504 095 104
kom. 530 225 357

Gadżety reklamowe

Trafienie do potencjalnych klientów nie jest łatwe. Dobry pomysł jest niezbędny, by kampania reklamowa odniosła sukces. Na pewno warto uzupełnić ją o ciekawe i przydatne gadżety marketingowe. Możliwości wykorzystania reklamowych gadżetów są ogromne – od klasycznych długopisów reklamowych, przez odzież z nadrukami aż po power banki i przenośną pamięć USB. Pośród naszej szerokiej oferty każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie – gadżet, który nie tylko ociepli wizerunek firmy, ale również sprawi, że uda się zyskać wielu nowych klientów.

Gadżety reklamowe, które pomogą twojej firmie

Dobierz odpowiedni gadżet z nadrukiem do swojej strategii marketingowej i zamów go już dziś. Praktyczne przedmioty będą najlepszym wyborem: regularnie użytkowane, będące stale pod ręką na pewno lepiej spełnią swoje zadanie niż te, które od razu rzuca się w kąt. Koniecznie dobierz gadżety reklamowe do profilu i branży, w której działa twoja firma. Dzięki temu będzie się ona kojarzyć z konkretną usługą, co na pewno przyczyni się do jej rozpoznawalności. Przydatne przedmioty, takie jak parasole czy plecaki sprawią, że firma będzie się kojarzyć pozytywnie, a uniwersalne długopisy z nadrukiem nie pozwolą o sobie zapomnieć.
Jeśli szukasz uzupełnienia swojej kampanii reklamowej, wybierz ciekawe gadżety. Mają one naprawdę ogromny potencjał, o którym nie można zapominać. Wystarczy przygotować projekt – logotyp, hasło reklamowe czy inny nadruk, z którym kojarzona będzie twoja firma – resztę wykonamy za ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.
Nowości *Gadżety świąteczne* Kubki i filiżanki reklamowe Odzież reklamowa Pamięć USB reklamowa Teczki, torby, plecaki, siatki Gadżety biurowe Gadżety piśmiennicze Gadżety samochodowe Podróż i wypoczynek Sport i zdrowie Gadżety elektroniczne Parasole reklamowe Gadżety do domu i wnętrza Gry, breloki, antystresy Smycze reklamowe Sprzęt Dla dzieci Power bank
Informacje

O Gift Design Techniki zdobienia Gadżety reklamowe Warunki współpracy Polityka prywatności Ciekawe linki Regulamin Kontakt Mapa strony

Kontakt
Gift Design
Zabłocie 39/207
30-701 Kraków

(+48) 12 296 00 06
Tel.(+48) 504-095-104
Tel.(+48) 530 225 357
E-mailbiuro@giftdesign.pl
E-mailmarketing@giftdesign.pl


o giftdesign | regulamin | odzież reklmowa | gadżety reklmowe | mapa strony