Kolekcja Parker

Obsługujesz wysoko postawionych klientów biznesowych? Zależy Ci na tym, aby wręczone im prezenty lub upominki na każdym kroku świadczyły o randze Twojej firmy? Pokaż, że dla Twojej firmy liczy się przede wszystkim wysoka jakość! Parker to firma, której zdecydowanie nie trzeba przedstawiać, a jej długopisy, pióra oraz inne artykuły piśmiennicze stanowią klasę samą w sobie. Obecność logo Twojej firmy bez wątpienia podkreśli jej prestiż oraz zaangażowanie w budowanie jak najlepszych relacji z klientami.

Oferujemy wyjątkowo szeroki zakres produktów tego producenta – od standardowych długopisów (w tym żelowych) do codziennego użytku, po bardziej ekskluzywne artykuły piśmiennicze, które sprawdzą się także jako indywidualne nagrody dla najbardziej wyróżniających się pracowników. Polecamy szczególnie gotowe zestawy upominkowe, które zawierają dodatkowo wkład do długopisu lub pióra!

Masz pytanie związane z dostępnością danego produktu? Interesują Cię koszty oznakowania konkretnych artykułów piśmienniczych? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy z chęcią udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Oops!

This Page Could Not Be Found.

Sorry but the page you are looking for does not exist, have been removed. Name changed or is temporarily unavailable