PRZEGLĄD ZIMOWYCH GADŻETÓW REKLAMOWYCH

person Posted By: Michał Kwiatkowski list In: Blog On: comment Comment: 0 favorite Hit: 37

Jak zwiększyć skuteczność działań marketingowych? Przede wszystkim dostosowując je do grupy docelowej, ale nie tylko. Warto również w swojej strategii promocyjnej uwzględnić sezonowość – pory roku, święta, itp. Z racji aktualnej pory roku przygotowaliśmy dla Was przegląd zimowych gadżetów reklamowych, które cieszyły się największą popularnością w ostatnich miesiącach.

 

Kubki

 

Chyba nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Zimą szczególnie chętnie sięgamy po herbatki rozgrzewające, gorącą czekoladę czy też solidną porcję kawy. A te najlepiej smakują w designerskim kubku. Co więcej, gadżety te stanowią doskonały pomysł na prezent dla pracowników, klientów oraz kontrahentów. Wystarczy zamieścić na kubku logo firmowe, włożyć do środka kilka torebek pysznej herbaty i ładnie zapakować, by stworzyć idealny, praktyczny upominek. Ciekawą propozycję stanowią także kubki termiczne.

 

Ogrzewacze do rąk

 

Problem zmarzniętych dłoni dotyczy wielu osób. Jak w prosty i szybki sposób ogrzać ręce w autobusie czy też biurze? Rozwiązaniem są niepozorne ogrzewacze. Ze względu na niewielkie wymiary można zawsze mieć je przy sobie po to, by sięgnąć po nie w dowolnym momencie. A gdy zamieścimy na nich logo firmy, ocieplimy wizerunek marki – dosłownie i w przenośni!

 

Odblaski

 

Zimą bardzo szybko zapada zmrok, a i słońce rano zbytnio nie spieszy się ze wschodem. Dlatego coraz więcej osób sięga po różnego rodzaju gadżety odblaskowe, które zwiększą widoczność na drodze, a tym samym zwiększą bezpieczeństwo zarówno pieszych, jak i rowerzystów.

 

Parasole

 

Od kilku lat zima jest dla nas wyjątkowo łagodna i bliżej jej do jesieni. A to oznacza, że często towarzyszą jej opady nie śniegu, a deszczu. Dlatego wśród zimowych gadżetów reklamowych dużą popularnością cieszą się solidne parasole z logo.

 

Rękawiczki dotykowe

 

Niegasnący hit wśród wszystkich użytkowników smartfonów. Pozwalają one na korzystanie z ekranów dotykowych bez konieczności zdejmowania rękawiczek i narażania dłoni na marznięcie. Jest to możliwe dzięki specjalnej powłoce na palcach.

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień