TORBY BAWEŁNIANE - EKO GADŻETY REKLAMOWE

person Posted By: Michał Kwiatkowski list In: Blog On: comment Comment: 0 favorite Hit: 44

Obecny trend w sektorze gadżetów reklamowych jest bardzo ukierunkowany w stronę eko produktów. W szczególności są to torby bawełniane, które w czasie próby wyeliminowania reklamówek ze sklepów, stały się produktem kultowym. Konsumenci mają świadomość, że w morzach i oceanach pływają setki ton plasku i starają się odpowiedzialnie postępować. Dzięki temu, klienci wybierając gadżet reklamowy, coraz częściej spoglądają w stronę produktów ekologicznych.

 

Jako że ten bawełniany gadżet jest produktem wielorazowym, możemy z niego korzystać przez bardzo długi okres. Torba to też świetny produkt reklamowy, ponieważ posiada dużą powierzchnię do znakowania, która później jest widoczna na ulicach naszych miast. Co ważne, rzecz ta nie musi służyć tylko jako produkt do pakowania zakupów, gdyż równie często wykorzystywana jest do wręczania pakietów reklamowych na konferencjach czy eventach. Ten gadżet ma wiele zastosowań, przy relatywnie niskiej cenie, co czyni z niego świetne narzędzie reklamy.

 

Oferujemy dla Was torby szyte w Polsce, z bawełny która produkowana jest również w naszym kraju. Co ważne, ich cena nie różni się od tych importowanych, a jakość jest zdecydowanie lepsza. Dostępne są w wielu kolorach oraz gramaturach (od 140, do 280 g), co daje możliwość stworzenia projektu np. z kolorowymi uszami. Z tego samego materiału możemy również uszyć worki, chlebaki, kosmetyczki.

 

Mamy również dostępne importowane torby bawełniane na stokach magazynowych. Ten produkt najczęściej kupowany jest przez klientów w gramaturze 140g, choć na stanach występuje również w większych gramaturach i rożnych wzorach.

 

Zachęcamy do składania zapytań i tworzenia nietuzinkowych projektów.

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień