1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Breloki reklamowe — uniwersalne gadżety w sklepie internetowym

Breloki reklamowe możesz wykorzystać w niemal każdej branży. Oznacza to, że niezależnie, czy działasz w nieruchomościach, branży motoryzacyjnej czy upominkowej, z pewnością zadowolisz tym swoich klientów. Dodatkowo breloki do kluczy są na tyle małe i tanie, że spokojnie możesz dodawać je jako gratisy do swoich przesyłek.

Wykorzystując je w ten sposób, jeszcze mocniej podnosisz prestiż swoich usług. Szczególnie mocno jest to doceniane w przypadku rynku nieruchomości, na przykład przy wynajmie. Jeśli posiadasz kilka mieszkań, dodaj do kluczy breloki z logo firmy. Na pewno nowi lokatorzy ucieszą się, dostając taki niewielki podarunek od Ciebie.

Ten gadżet reklamowy możesz wykorzystać również w dowolnej branży, w jakiej działasz. Wystarczy, że kształt breloka dopasujesz tematycznie do zakresu Twojego biznesu. W ten sposób otrzymujesz poręczny i ciekawy gadżet, który możesz podarować swoim klientom, ale również potencjalnym partnerom biznesowym.

Taki sposób na docenienie drugiej strony z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych firm. Sprawdź, jakie breloki reklamowe znajdziesz w sklepie internetowym Gift Design.
W swojej ofercie mam sporo rodzai breloków, najpopularniejsze są breloki wykonane z metalu na których możesz wygrawerować logo firmy. Dużą popularnością cieszą się też breloki z drewna które idealnie pasują do tematyki ekologicznej. Można też u nas spotkać breloki pluszowe, antystresowe, plastikowe.
Wykonujemy też na zamówienie breloki gumowe pod indywidualny kształt.
Nasz zespół dołoży wszelkich starań, żeby spełniły one Twoje oczekiwania pod względem dopasowania do oferty Twojej firmy.