1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Butelki, bidony z logo- sklep internetowy Gift Design

Butelki i bidony z logo to najmniej doceniane gadżety reklamowe. Jednak w naszym sklepie internetowym Gift Design możesz znaleźć produkty, które doskonale sprawdzą się jako akcesoria dla uczniów oraz studentów.

Bidony na napoje możesz wykorzystać do akcji promocyjnych w okolicach początku roku szkolnego lub akademickiego. W tym czasie mnóstwo osób szuka sposobów na przechowywanie wody tak, żeby było wygodnie i bezpiecznie. Dlatego bidon z logo Twojej firmy, dołączony do paczki, może rozwiązać ten problem i świetnie sprawdzić się jako zachęta do zapamiętania firmy na przyszłość.

Z bidonów z logo bardzo często korzystają również marki, które działają w branży sportowej. To właśnie sportowcy wyjątkowo chętnie używają podobnych produktów, ponieważ zależy im na wygodzie i bezpieczeństwie.

Nasze bidony reklamowe są tak wyprofilowane, żeby bez problemu układały się w dłoni. Dzięki temu bieganie z nimi jest bardzo wygodne. Dodatkowo pasują również do standardowych uchwytów w rowerach. Mogą być więc wykorzystywane podczas rozmaitych dyscyplin sportowych, co tylko zwiększa ich atrakcyjność.

Butelki reklamowe to świetne rozwiązanie nie tylko w pracy ale też na wycieczki lub wyjścia z rodziną. Możesz do nich nalać wody i delektować się nią na łonie przyrody.
Dla ludzi którym zależy na ekologii, mamy butelki z nadrukiem zrobione z naturalnych materiałów.
Oczywiście w naszej ofercie mamy również butelki termiczne w których możesz przechowywać gorącą herbatę czy kawę. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych.