1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Butelki termiczne z logo — personalizowane gadżety w sklepie internetowym

Butelki termiczne z logo — personalizowane gadżety
Butelki termiczne z logo nie są jeszcze tak powszechnie znane jak kubki termiczne o podobnych właściwościach. Jednak nie da się ukryć, że ich zastosowanie jest równie szerokie. Jednocześnie są bardzo wygodne i pozwalają bezpiecznie przewozić większe ilości napojów ciepłych oraz zimnych.

W przypadku personalizowanych gadżetów reklamowych najważniejsze jest ich zastosowanie oraz wygląd. Kwestia praktyczna jest tutaj niezwykle istotna. Jeśli akcesoria reklamowe mogą być wykorzystywane na co dzień i ułatwiają działania, znacznie chętnie sięgają po nie Twoi klienci. Od razu lepiej zapamiętują również Twoją firmę.

Doskonałym przykładem są tutaj butelki termiczne z logo. Ich najważniejsze właściwości to:

- długie utrzymywanie temperatury napojów,

- możliwość szczelnego zamknięcia butelki,

- wygodne przewożenie większej ilości napojów w jednym miejscu.

Jeśli dodatkowo zadbasz o wygląd tych butelek, masz praktyczną gwarancję zadowolenia Twoich klientów. Butelki można znakować na kilka sposobów. Najczęściej na metalowych butelkach wykonujemy grawer laserowy, który wygląda bardzo ekskluzywnie. Ale również możesz nadrukować na butelce swoje logo w kolorze, dookoła butelki używając nadruk UV. Lub duże logo jednokolorowe sitodrukiem. Dlatego wykorzystaj doświadczenie Gift Design i wybierz takie gadżety reklamowe, które realnie przełożą się na zwiększone obroty w Twoim sklepie internetowym i w całej firmie. Wybierając praktyczne butelki termiczne, stawiasz na zadowolenie klientów z praktycznych rozwiązań, które im oferujesz.