O GIFT DESIGN

Gadżety reklamowe: lepiej, więcej, ciekawiej!

Każda firma samodzielnie ustala, w jaki sposób będzie obecna w świadomości swoich klientów. Żeby zachować indywidualny charakter, potrzebuje maksymalnego wyboru gadżetów reklamowych. To właśnie dlatego proponujemy tak szeroki asortyment produktów. Wśród nich są upominki reklamowe, teczki i kubki, a także odzież czy pamięci USB. Zgodnie z zasadą, że lepiej więcej, niż mniej.

To szczególnie ważne gdy na gadżetach pojawia się firmowe logo. Nasi klienci korzystają przecież z dostarczanych przez nas produktów po to, żeby budować swoją identyfikację wizualną. A ta jest zawsze kwestią samodzielnego wyboru wynikającego z istoty prowadzonego biznesu.

Zróżnicowana oferta, indywidualne gadżety

Kiedy rozmawiamy z naszymi klientami, podkreślają, że szczególnie ważna jest dla nich możliwość wyboru dokładnie tego, co pasuje do ich koncepcji promocji firmy. Są tacy, którzy wybierają kubki reklamowe i inni, dla których ważniejsze są pamięci usb. Inspirowani tymi rozmowami budujemy naszą ofertę tak, żeby zawsze mogli wybierać produkty według indywidualnego klucza.

Dążenie do różnorodności to także ciągła praca nad pozyskiwaniem nowych dostawców. Przykładamy szczególną wagę do tego, żeby współpracować tylko z tymi, którzy zachowują najwyższe standardy. W ten sposób oferowane przez nas gadżety – czy to kubki lub teczki reklamowe, czy pendrive z nadrukiem – są zawsze najwyższej jakości.

Logo: podkreśla jakość

Współpraca z dostawcami z kraju i zagranicy jest nieodzowna, gdy chce się oferować klientom produkty zróżnicowane i solidne. Zapewnia udane połączenie kreatywności (niezbędnej w marketingu) i twardego stąpania po ziemi (co sprawdza się, gdy chodzi o jakość). Do tego zobowiązuje nas nasze logo, ale także świadomość, że oferowane przez nas gadżety reklamowe będą miały nadrukowane logo naszych klientów.

Aby w jeszcze większym stopniu kontrolować jakość naszych usług proponujemy klientom znakowanie produktów. W ten sposób zyskują podwójnie. Po pierwsze – dostają gadżety gotowe do wykorzystania, a więc oszczędzają na czasie. Po drugie – mają pewność ciągłej kontroli procesu wykonywanego przez profesjonalistów.

Techniki zdobienia: dopasowane do potrzeb

Tak, jak dbamy o to, żeby każdy z naszych klientów mógł wybierać najlepsze dla siebie gadżety czy upominki reklamowe, tak samo pracujemy nad tym, żeby miał szeroki wybór technik zdobienia. Sitodruk, haft czy grawer – każda z nich sprawdza się w określonych przypadkach.

Dając naszym klientom wybór, dajemy im możliwość dopasowania techniki druku do własnych zamierzeń. Tak, żeby wybierane przez nich kubki reklamowe, pamięci usb czy koszulki odzwierciedlały przyjęte przez nich zasady identyfikacji firmy.

Czas realizacji: ASAP

Dla wielu z naszych klientów ten angielski skrót oznaczający tak szybko, jak to możliwe jest niezwykle ważny. Także my przyjmujemy go jako podstawę naszej filozofii dostaw. Działamy tak, żeby nasi klienci otrzymywali zamówione produkty w możliwie najkrótszym czasie.

To przejaw szacunku, jaki żywimy dla ich pracy i osiągnięć. Często wspominają nam, że dzięki takim zasadom wracają właśnie do nas. W czasach, kiedy każdy dzień przynosi zmiany, szybka dostawa jest szczególnie ważna. Zwłaszcza, gdy dotyczy gadżetów reklamowych, tak ważnych dla identyfikacji wizerunkowej marki.