1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Długopisy reklamowe do biura ­

Długopisy reklamowe, podobnie jak inne akcesoria piśmiennicze i biurowe, niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim, niewielkim kosztem, można znacznie podnieść renomę danego miejsca. Szczególnie chętnie korzystają z nich firmy pracujące w segmencie szkoleniowym oraz medycznym.

Jeśli zajmujesz się szkoleniami firm lub osób prywatnych, z pewnością udostępniasz swoim kursantom odpowiednie materiały do nauki. Ich zainteresowanie, a tym samym pozytywne opinie na Twój temat rosną zawsze, kiedy dodatkowo otrzymują gadżety, nawet niewielkie.

Zwyczajny długopis kulkowy, plastikowy, lub metalowy na którym jest logo Twojej firmy, może znacznie poprawić opinię kursanta na Twój temat. Z łatwością możesz przekonać się, że już tak niewiele potrzeba, żeby nauka i współpraca przebiegały znacznie przyjemniej i w lepszej atmosferze.

Z kolei w przypadku branży medycznej można to zauważyć u lekarzy. Mają oni zwykle mnóstwo długopisów z nazwami firm farmaceutycznych, które w ten sposób próbują wybić się na rynku. Jeśli prowadzisz swoją przychodnię, może warto zainwestować we własne długopisy reklamowe?

Dzięki temu wyróżnisz się na rynku i przyciągniesz uwagę pacjentów.
Jeśli szukasz bardziej ekskluzywnej wersji, możesz wybrać długopis metalowy na który wygrawerujemy Twoje logo. Do masowych akcji świetnie sprawdzają się budżetowe długopisy plastikowe na których możesz zrobić kolorowy nadruk logo metodą tampodruku lub UV. Sprawdź ofertę sklepu internetowego Gift Design i znajdź długopisy dla siebie i swojej firmy.