1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Gadżety reklamowe — sklep internetowy

Gadżety reklamowe to sposób na przyciągnięcie uwagi Twoich klientów. Możesz oferować rozmaite gadżety dla firm, z których będą chętnie korzystać podczas spotkań biznesowych, konferencji lub targów. Świetnie zawsze sprawdzają się kubki termiczne z logo, długopisy reklamowe, notesy z nadrukiem, torby bawełniane z logo czy pamięć usb reklamowa.

Oczywiście najlepszym sposobem na zakup gadżetów reklamowych jest skorzystanie z usług sklepów internetowych. W Gift Design nie ogranicza nas przestrzeń sklepu stacjonarnego, dlatego możesz znaleźć u nas kilkadziesiąt tysięcy różnych artykułów promocyjnych.

Wykorzystaj je w sposób, który według Ciebie będzie najlepszy. Możesz część rozdać swoim pracownikom jako element łączący wszystkich. Dzięki temu zwiększysz identyfikowanie się z Twoją marką. Możesz postawić również na rozmaite gadżety w swoich salach konferencyjnych, gdzie spotykasz się z klientami biznesowymi. Takie zagranie znacznie podnosi prestiż Twojej firmy. Utarło się, że tylko najlepszych stać na długopisy, podkładki czy notesy z własnym logo. Pokaż swoim potencjalnym partnerom, że należysz do tego grona.

Możesz również dodawać tego typu produkty do największych zamówień swoich klientów, dając tym samym im do zrozumienia, że doceniasz ich wkład w Twój rozwój.

Jak widzisz, możliwości wykorzystania gadżetów z logo firmy jest wiele. Z którego Ty skorzystasz?