1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Głośniki reklamowe- Gift Design gadżety reklamowe

Głośniki reklamowe cieszą się największą popularnością latem, w okolicach wakacji. Nic w tym dziwnego. Możesz zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie, jeśli wcześniej zadbasz o ich naładowanie. Dzięki temu coraz więcej osób będzie widziało logo Twojej firmy, więc chętniej skorzysta z Twojej oferty. Dlaczego?

Gadżety elektroniczne to tylko jeden z przykładów wykorzystania elektronicznych akcesoriów reklamowych w Twojej firmie. Wykorzystywanych jest tutaj wiele mechanizmów. Jednym z nich jest większa chęć kupowania produktów od firm, które już znamy. Jeśli Twoje logo pojawia się podczas przyjemnych chwil Twoich klientów i ich znajomych, jest ono zapamiętywane. Im częściej się ono pojawia, tym mocniej zapada w pamięć.

Dzięki temu, widząc ponownie Twoje logo podczas zakupów, potencjalni klienci czują, że już Cię znają. Dlatego chętniej Ci zaufają, kupując Twoje produkty lub korzystając z Twoich usług.

Jeśli pracujesz w branży elektronicznej lub młodzieżowej, głośniki reklamowe sprawdzą się szczególnie dobrze. Możesz w ten sposób udowodnić, że doskonale znasz się na tym, co oferujesz innym i mogą Ci bez żadnych oporów zaufać.
Ale na pewno równie dobrze sprawdzą się słuchawki reklamowe które możesz używać w każdym miejscu i o każdej porze roku.

Chcesz wykorzystać akcesoria elektroniczne w promocji swojej firmy? Sprawdź, co oferuje sklep internetowy Gift Design.