1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Kubki reklamowe — gadżety reklamowe dla Twojej firmy

Kubki reklamowe to akcesoria, które mogłoby się wydawać, że już wyszły z mody. Tymczasem w dalszym ciągu doskonale sprawdzają się jako gadżety biurowe. Szczególnie chętnie sięgają po nie duże firmy oraz korporacje, które w ten sposób chcą zwiększyć swój prestiż. W jaki sposób?

Kubki na napoje są powszechnie wykorzystywane w biurach. Zarówno przez pracowników jak i przez osoby, które odwiedzają siedzibę firmy w celu porozmawiania na temat potencjalnej współpracy. Jeśli takie osoby dostaną kawę lub herbatę w kubku z logo marki, uznają, że organizacja dba o swój wizerunek. Jednocześnie znacznie wzrośnie ich uznanie do starań firmy, żeby wyglądać jak najlepiej w oczach osób odwiedzających jej siedzibę.
Kubki reklamowe są też produkowane w rożnych wariantach. Jeśli chcesz kubek bardziej ekskluzywny, wybierze ten zrobiony z porcelany. Jeśli potrzebujesz bardziej budżetowy produkt, wybierz ten z ceramiki

Podobnie to wygląda w przypadku gadżetów biurowych wykorzystywanych na przykład w szkołach językowych. Jeśli prowadzisz podobny biznes, z pewnością chcesz zadbać o jak najlepszy wizerunek. Stawiając na kubki reklamowe z logo Twojej firmy pokazujesz, że jesteś w stanie zapewnić swoim klientom jak najlepsze usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu czują się oni pewniej i chętniej korzystają z oferowanych im usług.

Jeśli chcesz podnieść prestiż swojej firmy, kup do biura kubki z logo marki. Sprawdź, co oferuje nasz sklep internetowy Gift Design.