1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Ładowarki z logo — sklep internetowy z gadżetami reklamowymi

Ładowarki z logo Twojej firmy to doskonały sposób na podbicie sprzedaży. Szczególnie warto je rozważyć, jeśli Twoimi klientami są osoby pracujące w biurach. Najczęściej to właśnie ta grupa ładuje telefony w pracy, ciągle zapominając o kablach. Dzięki Tobie mogą rozwiązać ten problem. Jedna ładowarka będzie spokojnie czekała w domu. Tymczasem druga znajdzie swoje miejsce w gabinecie lub na biurku.

Ładowarki reklamowe z dowolnym tekstem i grafiką. 

Dzięki temu otrzymujesz w pełni spersonalizowany produkt. Dopasuj go do swoich potrzeb oraz upodobań swoich klientów. Szybko przekonasz się, że takie rozwiązanie pozwoli Ci znacząco podnieść zyski ze sprzedaży.

Gadżety reklamowe poprawiają Twoje relacje z klientami. Pokazujesz im, że o nich dbasz i doceniasz ich zaangażowanie. Oni mogą odwdzięczyć Ci się tym samym. W ten sposób zyskujesz zadowolonych klientów, którzy chętnie robią zakupy.

Wystarczy, że wybierzesz jeden model spośród setek dostępnych w naszym sklepie. Sprawdź, które ładowarki z logo sprzedają się najczęściej. Postaw na to rozwiązanie, które najlepiej wpisuje się w wygląd Twojej marki. Dzięki temu zachowasz spójność, która jest niezbędna przy budowaniu świadomości klientów. Kup ładowarki z logo już dzisiaj i ciesz się doskonałymi relacjami z klientami.

Nasze polecane modele:
Ładowarka 10W
Ładowarka 5W
Ładowarka 15W "stojak"
Ładowarka 5W z organizerem