1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Parasole reklamowe — sklep internetowy Gift Design

Parasole reklamowe są wyjątkowymi gadżetami, po które sięga nadal niewiele firm. Akcesoria promocyjne w dalszym ciągu kojarzą się przecież z kubkami lub artykułami biurowymi. Tymczasem oryginalne gadżety reklamowe jeszcze lepiej spełniają swoją rolę.

Parasol z nadrukiem może zostać znacznie lepiej i dłużej zapamiętany niż klasyczne akcesoria, jakie zwykle można znaleźć w przesyłkach od firm. A o to przecież chodzi. Klient powinien zapamiętać Cię na tak długo, jak to jest tylko możliwe. Dzięki temu chętniej będzie korzystał z dostępnych dla niego opcji, ponieważ będą one dla niego atrakcyjniejsze.

Parasole reklamowe to również bardzo dobry przykład tego, w jaki sposób wykorzystać podobne gadżety. Łączą one w sobie element kreatywności i elegancji z praktycznym zastosowaniem. Dzięki temu wręcz podręcznikowo wpisują się w standardy gadżetów reklamowych.

Postaw na parasole z nadrukiem, jeśli organizujesz konferencję lub spotkanie firmowe. Pamiętaj ze Parasole z nadrukiem sprawdzają się nie tylko w deszczowe dni, ale również świetnie chronią przed słońcem. Zapewnij dostęp do podobnych gadżetów wszystkim Twoim pracownikom, którzy wracają do domów pieszo. W ten sposób możesz polepszyć ekologiczną politykę w Twojej firmie i stale poszerzać widoczność logo Twojej firmy.