1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Plecaki reklamowe — sklep internetowy

Plecaki reklamowe można spokojnie zaliczyć do grupy gadżetów, które są najbardziej praktyczne. Ich zastosowanie może być niezwykle szerokie. Plecaki mogą być takie które idealnie będą się nadawać na do szkoły, lub na wycieczkę. Mogą też to być plecaki na laptopbyć ze specjalnymi przegródkami na komputer, wejściami na słuchawki, antykradzieżowymi kieszeniami. W tej kategorii znajdziesz również przeróżne produkty, dopasowane do potrzeb rozmaitych klientów.

Plecak na laptop sprawdzi się jako gadżet reklamowy wtedy, kiedy działasz w segmencie biznesowym. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na jazdę rowerem do pracy lub chodzenie pieszo. Potrzebują więc zamiennika dla torby, która jest w takim przypadku niepraktyczna. Przygotowanie dobrego jakościowo plecaka, który jest na tyle sztywny i wytrzymały, żeby zabezpieczyć plecak, poprawi Twój wizerunek i przyczyni się do zwiększenia odsetka osób korzystających z ekologicznych sposobów przemieszczania się.

Z kolei plecak sportowy z logo Twojej firmy możesz wykorzystać zarówno w branży związanej z wycieczkami górskimi jak i w segmencie edukacyjnym. Oczywiście zastosujesz tutaj różne modele, jednak ich przeznaczenie jest na tyle szerokie, że z powodzeniem znajdziesz coś, co w pełni odpowiada Twoim potrzebom i sprawdzi się w codziennym użytku Twoich klientów.

Sprawdź, jakie plecaki i gadżety reklamowe znajdziesz w sklepie internetowym Gift Design. Postaw na praktyczne i ciekawe rozwiązania, które poprawią Twoją pozycję na rynku.