1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Powerbanki reklamowe — gadżety elektroniczne do domu i biura

Powerbanki reklamowe w Gift Design to produkt doskonały dla miłośników elektroniki. Nie może zabraknąć tego gadżetu w Twoim plecaku. Szczególnie, jeśli lubisz cały czas pozostawać w kontakcie. Te popularne gadżety reklamowe sprawdzą się również na co dzień w domu czy też w biurze.

Power banki z logo Twojej firmy mogą towarzyszyć pracownikom, klientom i sympatykom. Wykorzystuj je w sposób, który najlepiej pasuje do marketingu marki. Możesz podarować je w prezencie, dodać do zamówienia lub sprzedać w swoim sklepie. To, w jaki sposób wykorzystasz powerbanki reklamowe, zależy wyłącznie od Ciebie.

W Gift Design dbamy o szeroką gamę dostępnych produktów. Dlatego znajdziesz u nas różne powerbanki z nadrukiem. Każdy z nich wyróżnia się kolorem, kształtem lub pojemnością. Dzięki temu możesz zdecydować, co jest dla Ciebie teraz najważniejsze.

Postaw na takie rozwiązania, które zapewnią Ci sympatię klientów. Dzięki temu zyskasz pewność, że fundusze na gadżety reklamowe na pewno się zwrócą. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty, żeby znaleźć power bank dopasowany do Twoich potrzeb.

Jeśli nie masz pewności, który produkt wybrać, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie. Pomożemy Ci dokonać wyboru i upewnimy się, że to właśnie tego szukasz. Już dziś zainwestuj w powerbanki reklamowe i wybierz najlepszy model dla siebie.

 

Polecane modele:
Powerbank 4000 mAh
Powerbank 4000 mAh bambusowy 
Powerbank 10000 mAh
Powerbank 6000 mAh