1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Torby reklamowe — gadżety reklamowe w Gift Design

Torby reklamowe możesz wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z najczęściej spotykanych jest oferowanie ich w swoim sklepie stacjonarnym jako jedną z możliwości przechowywania zakupów. Oferując eko-torbę łączysz w sobie dwa ważne elementy. Po pierwsze dbasz o środowisko i propagujesz podobne zachowania wśród Twoich klientów. Dodatkowo zwiększasz widoczność logo Twojej firmy między innymi w komunikacji miejskiej. Torby oferujemy: bawełniane, z bawełny z recyklingu, z konopi, juty. Posiadamy też poliestrowe, lub z materiałów z recyklingu.
Uszy możesz wybrać krótkie, lub długie do powieszenia na ramieniu. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy też torby które mają dodatkowe kieszenie zapinane na zamek.

Jeśli chcesz postawić na torbę nadrukiem dla Twojej firmy, wybierz nie tylko logo, ale również ciekawą grafikę lub napis. Dzięki temu zwiększysz jej atrakcyjność. Dobrym zagraniem jest umieszczenie na torbie reklamowej wizerunku postaci lub rzeczy, która kojarzy się z Twoim brandem. Jeśli dodatkowo ustawisz ją w ciekawej pozycji i zachowasz kompozycję, możesz liczyć na ogromny sukces podobnego zabiegu.

Eko-torby są modne wśród młodzieży i chętnie noszą je ze sobą na liczne spotkania towarzyskie. Bardzo dobrze sprawdzają się również na zakupach i jako dodatkowe torby, w których możesz schować te rzeczy, które nie zmieściły się w walizce.

Wykorzystaj potencjał toreb z nadrukiem. Sprawdź, co znajdziesz w sklepie internetowym Gift Design.