1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Upominki reklamowe — prezenty z logo Twojej firmy

Upominki reklamowe są wykorzystywane przede wszystkim z okazji imprez świątecznych w firmach. Chętnie sięgają po nie osoby, które chcą podkreślić swoje zaangażowanie w dobre nastroje panujące w zespole. Jeśli zależy Ci na docenieniu Twoich pracowników, wybierz dla nich prezenty w sklepie internetowym Gift Design.
Ale pajeta że takie upominki też możesz dać pracownikom z okazji urodzin, świąt wielkanocnych czy jubileuszy.

Postaw na upominki reklamowe, które będą nawiązywały do charakteru Twojej organizacji. Na przykład, jeśli firma zajmuje się usługami budowlanymi, dobierz narzędzia wielofunkcyjne z logo Twojej firmy. Na pewno okaże się, że wielu pracowników nie ma podobnych gadżetów, a chętnie z nich skorzysta.

Prezenty z logo Twojej firmy są również sprawdzonym wyborem na pamiątki z wyjazdu integracyjnego. To właśnie one sprawiają, że uczestnicy jeszcze lepiej wspominają czas spędzony na odpoczynku w gronie swoich najbliższych współpracowników.

Jeśli szukasz sprawdzonych upominków dla pracowników, sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego Gift Design. Postaw na ciekawy design i kreatywne, oryginalne gadżety. Zapewnisz tym samym doskonałą rozrywkę zarówno sobie jak i swoim pracownikom. Wybierz prezenty, które pomogą Ci urozmaicić wieczór.