1. Parker IM pióro wieczne-Szampański
  od 203,86 zł Netto
  Cena jednostkowa : 258,05 zł
 2. Desk-Mate® kołozeszyt A4 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 10,81 zł Netto
  Cena jednostkowa : 13,68 zł
 3. Desk-Mate® kołozeszyt A5 z zadrukowaną tylną okładką-Biały
  od 6,78 zł Netto
  Cena jednostkowa : 8,58 zł

Kubki termiczne z logo — sklep internetowy

Kubki termiczne z logo Twojej firmy to pomysł zdecydowanie bardziej oryginalny niż klasyczne, ceramiczne produkty. Świetnie sprawdzają się podczas podróży samochodem, wycieczki pieszej czy komunikacją zbiorową. Możesz skorzystać z nich zawsze, kiedy jest taka potrzeba, niezależnie od pogody panującej na zewnątrz. Jakie są ich największe zalety?

Kubek termiczny z logo na kawę w Gift Design doskonale sprawdza się jako gadżet reklamowy. Możesz nosić go z dumą przez miasto, ciesząc się, że logo Twojej firmy znajduje się na tak praktycznym produkcie. Zimą, kiedy na zewnątrz panują mrozy, każdy marzy o gorącym napoju. Ty, posiadając kubek termiczny, możesz go mieć od ręki. Gdy kubek jest metalowy możemy wygrawerować Twoje logo, co czyni produkt bardziej ekskluzywnym. Gdy będzie chciał duże kolorowe logo lub grafikę, to możemy ją wydrukować metodą UV lub sitodrukiem. Możliwości znakowania jest wiele.

To od razu powoduje, że przyjemne ciepło rozchodzi się po ciele, niezależnie od temperatur panujących wokół. Kubki termiczne doskonale trzymają temperaturę, dlatego możesz być spokojny o swój napój nawet kilka godzin po jego zrobieniu.

Wybierz kubki termiczne z logo jako upominek świąteczny dla Twoich pracowników. Przydadzą się zarówno zimą jak i latem, kiedy utrzymają chłód napojów. Przekonasz się dzięki temu, jak niewiele potrzeba, żeby wszyscy wokół docenili niewielki gadżet, jaki od Ciebie otrzymali.