od 136,36 zł Netto

Cena jednostkowa 136,36 zł Netto
SLRA 8000 PREMIUM BlLACKSoftshell 3 warstwowy z membraną TPUWklejane zamki,Gramatura 280 g/m295% poliester 5% spandexWodoszczelność 8 000 mm H2OPrzepuszczalność pary (oddychalność ) 3 000 g/m2/24hściągacze elastyczne z rzepem przy rękawach.
Kod produktu:
Stan magazynowy:
Liczba sztuk:
Cena za sztukę zależy od nakładu:
Wyceń i Zamów:
Informacje znakowania:

Wybrana konfiguracja produktu nie ma dostępnych informacji o znakowaniu. Wybierz inną konfigurację lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać niestandardowe opcje znakowania.

Kontakt
Informacje znakowania:

Ten produkt nie ma dostępnych informacji o oznaczeniu w bazie danych. Jeśli jesteś zainteresowany oznaczeniem tego produktu, skontaktuj się z nami poprzez telefonicznie lub nasz formularz kontaktowy.

Kontakt

Koszt produktu:
netto
Wartość zamówienia netto: 172,61 zł
Wartość zamówienia brutto:

Opis produktu

Softshell 3 warstwowy z membraną TPU

Wklejane zamki,
Gramatura 280 g/m2
95% poliester 5% spandex
Wodoszczelność 8 000 mm H2O
Przepuszczalność pary (oddychalność ) 3 000 g/m2/24h
ściągacze elastyczne z rzepem przy rękawach.



Pytanie o produkt
Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
+
Dodaj plik graficzny Kliknij lub przeciągnij plik tutaj
Plik dodany:

Obsługiwane formaty: .jpg,.jpeg,.png,.pdf,.svg (max 10MB)

Ten formularz jest chroniony przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki użytkowania Google.

Gadżety polecane dla Ciebie

Poruszanie się po elementach karuzeli jest możliwe za pomocą klawisza tabulacji. Możesz pominąć karuzelę lub przejść bezpośrednio do nawigacji karuzeli za pomocą linka pomijającego.
SLRA FLRA Softshell 800 BK S
od 136,36 zł Netto
Kurtka JHK SOFTSHELL
od 86,65 zł Netto
Kurtka damska JHK SOFTSHELL JACKET LADY
od 79,54 zł Netto
loader
Ładowanie...