Region Handlowy:

Szczecin

 

telefon : +48 504 095 104

e-mail : [email protected]

 

Nasze biuro czynne jest:

Poniedziałek: 8:00 - 16:00

Wotrek: 8:00 - 16:00

Środa: 8:00 - 16:00

Czwartek: 8:00 - 16:00

Piątek: 8:00 - 16:00


 1. Kubek ceramiczny SOFTINI 300 ml- II gatunek
  od 13,49 zł Netto
  Cena jednostkowa : 17,08 zł
 2. Ładowarka indukcyjna LUMEE 10W
  od 33,89 zł Netto
  Cena jednostkowa : 42,90 zł
 3. Kubek termiczny MOL 300 ml
  od 21,03 zł Netto
  Cena jednostkowa : 26,62 zł

Gadżety reklamowe Szczecin

Gadżety reklamowe Szczecin to doskonała okazja do wejścia na rynek, zostawiają konkurencję w tyle. Nie musisz zastanawiać się, w jaki sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Nie musisz też sięgać po powierzchnie reklamowe w dużych miastach w Polsce. Wystarczy, że znajdziesz takie gadżety reklamowe, które spodobają się Twoim odbiorcom. Przekonaj się, że w Gift Design umiemy postawić na najwyższą jakość zarówno obsługi jak i wykonania.

Wysoka jakość gadżetów reklamowych wyróżniCię na rynku

Gadżety reklamowe kojarzą się zwykle ze stosunkowo niską jakością. Część firm nie chce inwestować dużych kwot w produkty, które będą rozdawane jako darmowe akcesoria reklamowe lub dodatki do płatnych zamówień. 

Jednak w Gift Design wiemy, jak ważna jest jakość tych produktów. To dzięki niej możesz zyskać nowych klientów. Widzą oni, jaka jakość idzie za Twoimi darmowymi produktami. Tym chętniej skorzystają z pełnopłatnych, których jakość jest z pewnością jeszcze wyższa.

Sklep z gadżetami reklamowymi Szczecin

Sklep z gadżetami reklamowymi Gift Design działa również w Szczecinie. 
Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i wybierzesz odpowiedni adres dostawy. Nie musisz nigdzie jechać ani specjalnie wybierać się na drugi koniec miasta. Wystarczy, że kupisz produkty na naszej stronie internetowej, a my zajmiemy się resztą.

Dzięki temu, że dostarczamy produkty do Szczecina pod Twoje drzwi, Ty oszczędzasz czas. A jak wiemy, czas to pieniądz. Szczególnie w przypadku przedsiębiorców. Dlatego tak ważne jest, żeby ciągle szukać rozwiązań, które pozwolą Ci go zaoszczędzić. Gadżety reklamowe Szczecin kupowane z dostawą pod Twoje drzwi są doskonałym rozwiązaniem.

Dlaczego zamawianie akcesoriów reklamowych przez Internet jest opłacalne?

Zamawianie gadżetów reklamowych w Szczecinie przez internet ma wiele plusów. Jednym z nich jest bez wątpienia oszczędność czasu, o której już pisaliśmy. Jednak istnieje szereg zalet, które są równie istotne.

Warto tutaj wspomnieć o braku ograniczeń w wyborze. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy gadżetów reklamowych, które są dopasowane do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy. Dzięki temu, że nie ogranicza nas przestrzeń sklepu stacjonarnego, możemy zaproponować Ci rozwiązania, których nie spotkasz w klasycznych punktach obsługi.

Dobre gadżety reklamowe w Szczecinie w atrakcyjnych cenach

Gadżety reklamowe w Szczecinie charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi cenami. Dzięki temu nie musisz wydawać całego swojego budżetu reklamowego na akcesoria.

Wejdź w zakładkę naszego sklepu internetowego i przekonaj się, jak łatwo możesz wygospodarować budżet na wysokiej jakości gadżety reklamowe, dopasowane do potrzeb Twojej firmy oraz klientów.