W naszej firmie zawsze zwracamy szczególną uwagę na to, aby klienci czuli się komfortowo, korzystając z naszych usług. Dlatego też proces zamawiania wybranych produktów jest tak bardzo intuicyjny i szybki.

 

Jeśli szukasz atrakcyjnego gadżetu reklamowego, który będzie skutecznie promować Twoją firmę – u nas bez wątpienia go znajdziesz. Proponujemy bowiem cały szereg różnorodnych artykułów, które sprawdzą się w każdej branży. Oczywiście podczas wyboru najlepszego rozwiązania do Twojej firmy zawsze możesz skontaktować się z nami – chętnie doradzimy odpowiedni produkt. Standardowo w naszej firmie proponujemy kilka technik wykonania nadruku. Jest to:

- sitodruk,

- tampodruk,

- termodruk,

- haft,

- grawer laserowy,

- tłoczenie.

 

Kiedy już zdecydujesz się na konkretną propozycję, napisz do nas i przedstaw swoje preferencje. Każde zapytanie, oprócz danych kontaktowych powinno zawierać również informację o liczbie danych produktów, jak również ewentualnych dodatkowych preferencji, dotyczących chociażby metody nadruku. Nasz pracownik w krótkim czasie stworzy szczegółową wycenę lub skontaktuje się w celu omówienia szczegółów zamówienia.

 

Jeśli warunki realizacji będą Ci odpowiadać, wystawimy Ci rachunek lub fakturę, po której opłaceniu przystępujemy do prac. Zaczynamy od stworzenia wizualizacji zamawianego przez klienta produktu. Na tym etapie można jeszcze wprowadzać niewielkie zmiany do projektu. Kiedy już wizualizacja zostanie zaakceptowana, zaczynamy właściwe wykonanie zamówionych produktów.

 

Czas oczekiwania na realizację zamówienia uzależniony jest od specyfiki zlecenia, jak również liczby artykułów oraz sposobu wykonania nadruku. Jedną z najważniejszych wartości naszej firmy jest zasada ASAP. Oznacza to, że dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie wykonać jak najszybciej. Oczywiście na takim samym poziomie dbamy o precyzję tworzenia nadruku.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówień w naszej firmie, zachęcamy do kontaktu – zarówno telefonicznego, jak i mailowego. Możesz również zajrzeć do zakładki FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.