Każda firma na samym początku obiera sobie jakieś wartości, na podstawie których działa. My już od pierwszych dni prowadzenia działalności gospodarczej postawiliśmy na najwyższą jakość proponowanych produktów, ale także zasadę ASAP. Jest to znany akronim angielskiego wyrażenia „as soon as possible”, który oznacza „najszybciej, jak to możliwe”.

 

Zgodnie z tą zasadą każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. Dlatego też opracowaliśmy specjalny plan działania, który pozwala na maksymalne skrócenie poszczególnych etapów pracy.

 

Oczywiście nigdy nie robimy tego kosztem jakości! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dostosować do oczekiwań klienta. Bierzemy pod uwagę nawet niestandardowe preferencje. Dlatego też w zdecydowanej większości przypadków czas realizacji wynosi od 7 do 14 dni. Dotyczy on właściwie wszystkich rodzajów usług – zarówno sitodruku, tampodruku, haftu, tłoczenia czy termodruku.

 

Nasza firma jest także otwarta na realizację zleceń niestandardowych. W takich przypadkach najczęściej czas realizacji jest ustalany indywidualnie i zależy od liczby zamówionych produktów, techniki zdobienia, jak również ewentualnych dodatkowych próśb klienta w zakresie tworzenia nadruków, itp.