Jakie narzędzia z logo firmy wybrać?

Jakie narzędzia z logo firmy wybrać?

Obecnie na rynku gadżetów reklamowych można znaleźć szeroką gamę produktów, które świetnie nadają się do przeprowadzania akcji promujących daną markę. Co istotne, nie trzeba decydować się na standardowe rozwiązania, jak długopisy, smycze, czy kubki, na których jest logo firmy. Świetnym wyborem okazują się praktyczne i funkcjonalne gadżety, jak na przykład zestaw narzędzi wielofunkcyjnych oraz inne techniczne akcesoria. Nie da się ukryć, że to właśnie tego typu upominki są zdecydowanie lepszym wyborem, przez co cieszą się coraz większą popularnością i są coraz częściej wykorzystywane w działaniach promocyjnych mniejszych i większych firm. Jakie narzędzia reklamowe z logo warto wybierać?

Narzędzia z nadrukiem logo firmy - praktyczne gadżety reklamowe do promocji marki

Gadżety reklamowe z nadrukiem logo stają się coraz częstszym wyborem do prowadzenia działań promocyjnych danej firmy. Wielofunkcyjne narzędzia w tym przypadku znajdują szczególne uznanie wśród przedsiębiorców. Dlaczego? Ponieważ są one praktyczne i po ich otrzymaniu klient, kontrahent, czy partner biznesowy nie odłoży takiego akcesorium w kąt, a będzie z niego korzystał przy pierwszej lepsze okazji. To z kolei przełoży się na budowanie świadomości marki, która będzie mu o sobie przypominała i kojarzyła się z pozytywnymi wrażeniami. Mimo iż breloki do kluczy reklamowe, czy długopisy z logo firmy nadal cieszą się dużą popularnością, to jednak warto wybrać coś mniej standardowego. To sprawi, że firma na dłużej zapadnie w pamięci osoby obdarowanej.

Narzędzia reklamowe z logo firmy – miary i miarki, które zawsze są przydatne

Bez względu na to, czy w domu przeprowadza się remont, czy trzeba przyciąć coś na wymiar, bardzo często w takich sytuacjach przydatna okazuje się miara, która pozwala wskazać i odmierzyć dokładne wymiary. W naszej ofercie znaleźć można między innymi miarę Rabs 5m, która została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Tego typu akcesorium w szczególności doskonale sprawdzi się jako upominek dla kontrahentów z branży budowlanej i remontowej, a także stolarskiej. Oczywiście, można ją podarować również tym, partnerom biznesowym, którzy prowadzą zupełnie inne działalności. Dzięki możliwości zamieszczenia na miarce logo firmy lub hasła reklamowego, każda osoba nią obdarowana, przy różnego rodzaju pracach, będzie kojarzyła w pozytywny sposób markę. Praktyczne gadżety reklamowe cieszą się uznaniem, ponieważ są znacznie bardziej przydatne niż inne akcesoria. 

Scyzoryki wielofunkcyjne - idealne jako reklamowe narzędzia z logo Twojej firmy

Scyzoryki z rozbudowanym zestawem narzędzi to kolejny gadżet, który doskonale sprawdzi się jako narzędzie reklamowe z nadrukiem logo firmy. W zależności od wybranego modelu może on posiadać śrubokręt, różnego rodzaju ostrza, otwieracz do wina, czy też mini młotek. Takim produktem w naszej ofercie jest drewniane narzędzie wielofunkcyjne "młotek". Na uwagę zasługuje to, jak wielofunkcyjne jest to narzędzie. Można skorzystać z młotka z dwoma zakończeniami i kilku rodzajów ostrzy nożyka. Innym polecanym modelem jest scyzoryk wielofunkcyjny Pattani, który może być niezbędnym elementem ekwipunku każdego podróżnika. Jest on bardzo wygodny w użytkowaniu i z pewnością może stać się bardzo praktycznym pomysłem na prezent dla klientów lub partnerów biznesowych. 

Multinarzędzia - reklamowe narzędzia wielofunkcyjne do różnych zastosowań

Zestaw wielofunkcyjnych narzędzi to znacznie bardziej zaawansowane akcesorium niż wspomniany powyżej scyzoryk. Są on również przydatne w domu do wykonywania różnych prac. Mając taki sprzęt można bez problemu wykonać podstawowe prace naprawcze, a umieszczone dodatkowo logo firmy na narzędziu będzie zawsze przypominało osobie obdarowanej o firmie, która wręczyła ten praktyczny gadżet. W naszej ofercie można znaleźć między innymi narzędzie wielofunkcyjne Fix z 14 elementami. Wśród mini narzędzi, jakie się w nim znajdują wymienić można kombinerki, miarę, nożyk z ząbkami, zwykły nożyk, czy też pilnik i otwieracz. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i zmieści się bez problemu do kieszeni w spodniach. Przyda się podczas niejednej wyprawy w góry, czy też do majsterkowania w domu. W zestawie znajduje się również praktyczny pokrowiec ochronny. Zestawy narzędzi z logo firmy to obecnie jeden z najlepszych gadżetów reklamowych, jakie można podarować kontrahentom.

Reklamowe latarki ręczne i zakładane na głowę

W obecnych czasach, kiedy to reklama odgrywa kluczową rolę w promocji marki, latarki z nadrukiem logotypu stają się doskonałym sposobem na wyróżnienie się na rynku. Jest to nie tylko praktyczny gadżet, ale także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala budować świadomość marki wśród potencjalnych klientów. Z tego też względu bardzo często firmy wybierają tego typu upominki firmowe, które wręczają między innymi odwiedzającym na targach i eventach branżowych. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć między innymi latarki na głowę, czyli popularne latarki czołówki które są bardzo przydatne podczas wieczornego biegania lub pracy w warsztacie. Także modele do trzymania w ręce wykonane z aluminium i latarki warsztatowe.

Akcesoria rowerowe ze znakowaniem

Dla miłośników jednośladów z pewnością przydadzą się lampki rowerowe, czy też zestawy naprawcze składające się z podstawowych narzędzi. Świetnie sprawdzają się podczas dłuższych wypraw i okazują się szczególnie przydatne podczas awarii roweru. Dzięki nim można w krótkim czasie usunąć usterkę i wyruszyć w dalszą podróż. Z kolei lampki rowerowe pomogą zadbać o bezpieczeństwo na trasie i dobre oznaczenie cyklisty, dzięki czemu będzie on dobrze widoczny dla innych uczestników ruchu. Tego typu praktyczne narzędzia dla wielu osób będą znacznie lepszym upominkiem reklamowym niż długopisy z logo, czy smycze do kluczy. Warto więc rozważyć ich wybór, ponieważ mogą się okazać gadżetami, które pozwolą pozyskać nowych klientów i nawiązać nowe relacje biznesowe.

 

Kubki reklamowe blog