NAJLEPSZE ŚWIĄTECZNE GADŻETY FIRMOWE

Warto wykorzystać magię Świąt dla budowania wizerunku marki. A pomogą w tym niepozorne, drobne upominki zarówno dla pracowników, jak i klientów czy też kontrahentów. To drobny gest, a jednak wpływa pozytywnie zarówno na budowanie, jak i podtrzymanie pozytywnych relacji.

 

Zastanawiasz się, jakie świąteczne gadżety firmowe będą najlepsze? Proponujemy symboliczne upominki nawiązujące zarówno do okresu bożonarodzeniowego, jak i do Twojej firmy. Wystarczy zamieścić na nich logo firmy bądź też dowolny napis czy też grafikę pozwalającą na identyfikację z marką.

 

Kubki i zaparzacze

 

To dość powszechny gadżet reklamowy, jednak dzięki świątecznym nadrukom można nadać mu całkiem nowego charakteru. A kawa czy herbata pita z takiego kubka z pewnością będzie smakować jeszcze lepiej - szczególnie podczas długich, zimowych wieczorów. Jeśli w sposób nienachalny zamieścimy na nim reklamę, sprawimy, że nasza firma będzie na co dzień towarzyszyła klientowi czy kontrahentowi. A to zwiększy jego przywiązanie do nas. Doskonałe uzupełnienie kubków będą stanowić podkładki oraz zaparzacze do herbaty!

 

Ozdoby choinkowe

 

Niemal w każdym domu i biurze pojawia się choinka. Żywa, sztuczna, mała, duża - każda z nich potrzebuje wyjątkowych ozdób. Dlatego bez wątpienia zawieszki czy bombki z logo doskonale sprawdzą się w roli świątecznego gadżetu firmowego.

 

Artykuły piśmiennicze

 

Długopis czy ołówek z motywem mikołaja lub bałwanka? Takie akcesoria wywołują uśmiech na twarzy oraz pozytywne uczucia. Warto zatem zadbać, by te pozytywne odczucia były kojarzone z naszą marką. A po długopis czy ołówek osoba obdarowana z pewnością będzie sięgać także poza okresem świątecznym.

 

Termofor i koc

 

Takie gadżety firmowe z pewnością skradną serca zmarzluchów i miłośników praktycznych upominków. Termofor i koc opatrzony logo firmowym to idealny zestaw na chłodne, zimowe wieczory!

 

Świeczniki

 

To propozycja dla miłośników wyjątkowej, magicznej atmosfery potęgowanej przez blask świec. Świeczniki z logo idealnie wpisują się w atmosferę świąteczną.

 

Paczka słodkości

 

Każdy łasuch doceni paczkę słodkości! A jak stworzyć z niej gadżet reklamowy? To proste - wystarczy eleganckie opakowanie opatrzone odpowiednim nadrukiem.