Najpopularniejsze gadżety reklamowe w 2023 roku

Najpopularniejsze gadżety reklamowe w 2023 roku

Gadżety reklamowe to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na promowanie Twojej marki. Wspierają Cię przy każdej promocji, evencie czy imprezie integracyjnej. Dzięki nim możesz docierać do szerszego grona odbiorców, ponieważ są swoistym nośnikiem Twojej marki. Zastanawiasz się, na jakie gadżety z logo postawić teraz? Sprawdź, jakie produkty reklamowe były najpopularniejsze i najchętniej wybierane w 2023 roku.

Butelki reklamowe z nadrukiem dla firm

Butelki reklamowe z nadrukiem są najczęściej wybierane przez klientów którzy ceną gadżety na topie. W naszej ofercie znajdziesz bidony, termosy i wygodne opakowania w ciekawych formach. Możesz w pełni dopasować ich kolory, wzory i poszczególne elementy w taki sposób, żeby były one zgodne i spójne z Twoją marką.

2023 rok był wyjątkowo ciepły i wiele osób z przyjemnością korzystało z uroków naszego kraju, wybierając się na wycieczki rowerowe lub piesze. Dlatego nie dziwi nas, że właśnie ta kategoria gadżetów reklamowych znalazła się tak wysoko w rankingu. Dodatkowo model Vasa jest absolutum liderem wśród butelek termicznych

Pudełka śniadaniowe z logo Twojej firmy

Pudełka śniadaniowe z logo są doskonałym produktem, niezależnie od charakteru Twojej marki. Sprawdzają się zarówno wtedy, kiedy Twoimi klientami są osoby dorosłe jak i w sytuacjach, kiedy stawiasz na uczniów szkół podstawowych, średnich czy studentów.
W każdym z tych przypadków Twoi klienci potrzebują pudełek śnidaniowych do pracy lub do szkoły. Umieszczenie na tych akcesoriach logo Twoje j firmy spowoduje, że mnóstwo osób dowie się o Twojej marce.
Jednocześnie będzie ona obecna w miejscu ich pracy lub nauki, więc będzie wzbudzała dużo większe zaufanie. Mnóstwo firm zrozumiało i zauważyło ten ogromny potencjał reklamowych gadżetów śniadaniowych, dlatego w Gift Design możemy śmiało powiedzieć, że te akcesoria były w TOP3 najpopularniejszych produktów w naszym sklepie internetowym w 2023 roku. 
W tym przypadku bardzo spodobały się naszym klientom modele Couple oraz Spiga

Kubki reklamowe

Jeśli myślimy lub słyszymy o gadżetach reklamowych, to pierwszym, co przychodzi nam na myśl, jest kubek. Nic w tym dziwnego. Korzystamy z nich przecież cały czas. Zawsze wtedy, kiedy mamy ochotę napić się kawy, herbaty, a nawet zjeść zupę. Kubki są naszym towarzyszem na co dzień i nieprzerwanie od lat wiodą prym wśród najpopularniejszych gadżetów. Modele które w tym roku szczególnie przypadły naszym klienta do gustu Grand masywny duży kubek o pojemności 450 ml oraz niezawodny kubek Handy Supreme i Handy Pure

Dlatego umieszczenie na nich logo Twojej firmy, slogany reklamowego czy kodu QR doskonale wpływa na jej pozycjonowanie się w umysłach klientów. Widzą Twoje logo zawsze wtedy, kiedy czują się szczęśliwi i zrelaksowani. W związku z tym Twoja marka zaczyna kojarzyć im się właśnie z tymi uczuciami.

Dodatkowo kubki reklamowe mają dużą powierzchnię użytkową, na której możemy umieścić logo Twojej firmy, jej nazwę, a nawet dodać dodatkowe elementy jak ciekawe napisy czy charakterystyczne grafiki.

Wykorzystując potencjał tego typu gadżetów reklamowych, wiele firm poprawiło swoje relacje z klientami. Dlatego kubki z logo znalazły się wysoko w naszych rankingach najlepiej sprzedających się gadżetów reklamowych w 2023 roku.

Kiedy warto sięgnąć po gadżety reklamowe?

Zastanawiasz się, kiedy akcesoria reklamowe Ci się przydadzą? Przede wszystkim warto z nich korzystać wtedy, kiedy zależy Ci na poprawie relacji ze swoimi klientami. Możesz dodawać je jako drobne upominki do ich przesyłek lub wręczać im w podziękowaniu za wyjątkową lojalność lub zaangażowanie.

Akcesoria reklamowe to również świetne rozwiązanie, jeśli sprzedajesz swoje produkty w punktach stacjonarnych. Możesz wykorzystać je jako dodatkową reklamę w witrynie lub w sklepie, żeby Twoja marka została lepiej zapamiętana przez osoby, które odwiedzają Twój sklep.

Nadal zastanawiasz się nad gadżetami reklamowymi dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dopasować najlepsze akcesoria, które będą zgodne z wizją Twojej marki i będą pasowały do Twojego brandu.