Jakie są rodzaje kubków reklamowych?

Jakie są rodzaje kubków reklamowych?

Przy wyborze kubków reklamowych do strategii marketingowej warto zapoznać się z różnymi rodzajami tych produktów.  Dzięki temu łatwiej będzie je dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów. Odpowiednio wybrane kubki z nadrukiem mogą znacznie przyczynić się do budowania trwałej relacji z klientami oraz umocnienia pozycji marki na rynku. Jakie są dostępne rodzaje kubków reklamowych? Czym się charakteryzują i czy warto je wybierać?

Przeczytaj także:

Kubki termiczne z nadrukiem doskonale utrzymujące ciepło

Kubki termiczne z nadrukiem cieszą się popularnością wśród osób, które regularnie potrzebują dostępu do gorących napojów, takich jak kawa, czy herbata. Tego typu produkty utrzymują temperaturę napoju przez dłuższy czas. Umieszczenie logo na takim kubku sprawia, że marka może być obecna podczas porannych wyjść czy chwil relaksu przy herbacie, jednocześnie stanowiąc niezapomnianą formę reklamy, która towarzyszy klientom w ich codziennych czynnościach.

kubek termiczny gift design na stole w biurze

Kubki ceramiczne i porcelanowe – gadżet reklamowy przywołujący wspomnienia

Kubki reklamowe ceramiczne i porcelanowe z nadrukiem oferują nie tylko miejsce na umieszczenie logo firmy, ale również dają klientom poczucie komfortu i nostalgii za starymi, dobrymi czasami. Korzystanie przez nich z takiego kubka do picia ulubionej kawy w domowym zaciszu nie tylko promuje markę, ale także zapewnia przyjemność i przywołuje wspomnienia. Oferowane przez nas produkty mogą być znakowane w dowolny sposób. W naszej ofercie znajdziesz również filiżanki z ceramiki, na którym umieścimy firmowe logo lub hasło, a także designerskie kubki, które swoim wyglądem będą przykuwać uwagę. 

Jeśli firma stawia na klasę i elegancję, doskonałym wyborem będą kubki porcelanowe. Wykonane z delikatnej porcelany prezentują wyrafinowany styl i zwiększają przyjemność z codziennych chwil picia kawy lub herbaty. Kubki porcelanowe z nadrukiem są często wybierane do kawiarni, hoteli czy eleganckich restauracji, które chcą dostarczyć swoim klientom niezapomnianych wrażeń. Posiadają one również doskonałą powierzchnię do personalizacji, umożliwiającą umieszczenie na nich logo, wzoru czy inspirującego napisu.

kubki reklamowe kolorowe

Kubki podróżne – idealne dla osób w ciągłym ruchu

Kubki podróżne są idealne dla osób, które są ciągle w ruchu i potrzebują praktycznego naczynia do picia. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, jak stal nierdzewna lub tworzywa sztuczne. Dzięki temu są one odporne na wstrząsy i wycieki. Wyposażone w specjalne wieczka lub zamknięcia zapewniają ochronę przed rozlaniem napoju. Posiadają również izolację termiczną, która utrzymuje napoje gorące lub zimne przez dłuższy czas. Z logo firmy na takim kubku, reklama może towarzyszyć klientom zarówno w trakcie podróży, jak i w biurze czy na siłowni.

kubek z przykrywką na stole

Kubki metalowe – wytrzymałe gadżety reklamowe dla firm

Jeśli firma jest związana z branżą outdoorową lub organizuje wycieczki górskie, kubki metalowe z nadrukiem będą  idealnym wyborem do promocji marki. Są niezawodnym towarzyszem w trudnych warunkach i podczas aktywności na świeżym powietrzu. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, jak np. stal nierdzewna, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i zachowują temperaturę napoju przez dłuższy czas. Są doskonałe dla miłośników wycieczek górskich, kempingów i innych przygód na świeżym powietrzu. Dodanie własnego nadruku na kubku metalowym tworzy z niego praktyczny gadżet reklamowy.

kubek metalowy gift design z logo