Torby podróżne i sportowe, wykorzystaj w promocji swojej marki

Torby podróżne i sportowe, wykorzystaj w promocji swojej marki

Torby podróżne i sportowe to produkty reklamowe, które z Twoimi klientami są w stanie objechać nawet całą Ziemię. Dla Ciebie oznacza to, że statystycznie nawet kilka milionów osób zobaczy logo Twojej firmy na produkcie, z którego chętnie ktoś korzysta. W jaki sposób możesz wykorzystać ten potencjał w swojej marce? Podpowiadamy, na co warto postawić.

Duża sportowa torba

Torby sportowe mogą być wykorzystywane również jako torby podróżne. Ich założenie jest takie, że mają być wygodne i pojemne. Te, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, mają kilka kieszeni, w których zmieszczą się wszystkie potrzebne akcesoria.

Możesz z nimi wyjechać na weekend, wybrać się na mecz albo na basen. To od Ciebie zależy, w jaki sposób je wykorzystasz. Każda z toreb, które są dostępne w sklepie internetowym Gift Design, ma mnóstwo dostępnego miejsca na Twoje logo i grafikę. Dzięki temu możesz w pełni spersonalizować produkt i dopasować go do swojego brandu.

Torby na laptop do codziennego użytku

W Gift Design są dla Ciebie dostępne również torby na laptop, do codziennego użytku. Taki produkt jest niezbędny w szafie każdego, kto ma do czynienia z biznesowymi spotkaniami. Najczęściej na nie zabieramy właśnie laptopy, bo są najwygodniejsze i zajmują mało miejsca.

Jednak spotkania biznesowe to nie tylko sąsiednie biuro, ale również inne miasto, a nawet państwo. Dlatego znalazły się one w tej samej kategorii, co torby podróżne. Zaproponuj swoim klientom, żeby wyjeżdżając postawili na torby na laptopy z logo Twojej firmy.

Postaw na wysoką jakość i doskonałą wytrzymałość. Dzięki temu klienci Ci zaufają i rzeczywiście zabiorą ze sobą Twoje produkty promocyjne, co przełoży się na rozpoznawalność logo Twojej firmy w kolejnych miastach.

Pojemne torby podróżne

Najciekawszymi i wartymi najwięcej uwagi produktami są torby podróżne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka ich rodzajów i rozmiarów. Dzięki temu możesz dopasować je do potrzeb swoich klientów.

Dowiedz się najpierw, gdzie najchętniej oni podróżują. Jeśli wybierają krótkie loty z bagażem podręcznym, wybierz mniejsze torby, które mogą umieścić w kabinie. Jeśli natomiast większość preferuje dalekie loty, weź to pod uwagę, wybierając większe torby, w których zmieszczą wszystko, czego potrzebują.

Gadżety reklamowe i marketingowe dla firm

W Gift Design stawiamy przede wszystkim na jakość i dobry kontakt z klientem. Dlatego zależy nam na tym, żebyś zawsze miał możliwość dopasowania naszych produktów do swoich potrzeb. Wybierz rodzaj gadżetów reklamowych, jakie chcesz kupić. Jeśli nie masz pewności, co sprawdzi się najlepiej — skontaktuj się z nami.

My dopasujemy produkty najlepiej, jak potrafimy. Wykorzystamy do tego naszą wiedzę, jaka zbieraliśmy w czasie naszej pracy z rozmaitymi klientami. Wybierając Gift Design, masz pewność, że wszystkie produkty są skrojone na Twoje potrzeby, a ich jakość znacznie przewyższa standardowe produkty reklamowe.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły.